Položenie základného kameňa projektu LIVING PARK SVIT spojené s viac ako 30% predpredajom nových bytov

Developerský projekt LIVING PARK SVIT odštartoval vo veľkom štýle.  Od prvého dňa je oň veľký záujem, o čom vypovedá 30% zarezervovaných bytov počas prvého mesiaca predaja. 

Dňa 8.12.2020 sa vo Svite uskutočnilo slávnostné poklepanie základného stavebného kameňa, ktoré prebehlo v exteriéri na mieste, kde vyrastie nový developerský projekt, ktorý v prvej fáze prináša štyri desiatky bytov a osem rodinných víl. Už dnes je v rámci predpredaja za prvý mesiac zarezervovaných viac ako 30% bytov, čo vypovedá len o obrovskom záujme a dobre nastavenom projekte.

Čo stojí za týmto úspechom? V prvom rade je to komplexnosť projektu - moderná minimalistická architektúra, vynikajúca lokalita na brehu rieky Poprad hraničiaca s cyklotrasou Poprad - Svit s výhľadom na hrebene Vysokých Tatier, ale aj technická vyspelosť stavby - tepelné čerpadlá, rekuperácia, podlahové kúrenie a pod.

Developer myslel aj na okolie projektu a vybavenosť, ako napr. detské ihrisko alebo úplná slovenská rarita - exteriérová sprcha na bicykle. Práve sprcha spolu s cyklomiestnosťou, kompresorom a nabíjačkou na elektro bicykle bude poskytovať budúcim vlastníkom - cyklistom vysoký užívateľský komfort.

Ďalšou raritou sú mezonetové loftové byty. V našom projektu budú prvé vo Svite. Jedná sa o veľkometrážne byty, ktoré majú 2 podlažia a vysokú otvorenú gáleriu v dennej časti bytu, ktorá umocňuje pocit veľkoleposti a vzdušnosti bytu. Práve tieto byty sa rezervovali ako prvé a z celkového počtu osem sú voľné už len posledné dva.

Samostatnou kapitou bude osem vila-domov. Ich predpredaj sa zaháji tesne pred Vianocami a očakáva sa veľký záujem. Každý z domov je unikátny svojou architektúrou, pozemky sú od 500 m2 do 700 m2 a výmery podlahových plôch domov sú od 130 m2 do 150 m2.  Určené sú prioritne pre klientov, ktorí hľadajú veľký dom v kľudnom prostredí na brehu rieky Poprad v obkolesení tatranskej prírody, ale zároveň so všetkými benefitmi, ktoré so sebou prináša mestské bývanie a plná občianska vybavenosť.

V každom prípade, pokiaľ hľadáte nové bývanie v Poprade alebo Svite, určite navštívte web www.livingparksvit.sk a pozrite si ponuku aktuálnych voľných bytov a rodinných domov.

 

 

 

 

 

Komentáre

Šetrite čas a peniaze. Zameraje sa na klienta. ESTATeVOKE je pripravený na použitie.